.

Аниме Цртан Филм Зајаче Девојки Ранци За Основец, Цветни Каваи Цртан Филм Ранци За Ученик, Назад На Училиште Подарок, Божиќ Ноќта На Вештерките Bitthday Подарок

Аниме Цртан Филм Зајаче Девојки Ранци За Основец, Цветни Каваи Цртан Филм Ранци За Ученик, Назад На Училиште Подарок, Божиќ

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

- Што ќе добиете?. 1x ранец. Тип На Ставка : Ранец, Училишна Торба. Димензии : 40х14х29см (1 см = 0,39 инчи). Систем за носење : заоблени ремени за рамо. Рачка/Ремен Тип : Мека Рачка. Тип На Затворање : Патент. Пол : Унисекс, Деца, Момчиња, Девојчиња. Стил : Цртан Филм, Аниме. Капацитет : 30 литри. Употреба на ранец : општо кампување, пешачење, училишна торба. Складирање : паричник, мобилен телефон, ipad, итн. Материјал : Полиестерски Влакна. Функција : Училишна Торба, Лаптоп, Патна Торба, Торба За Вежбање, Училишна Торба, Дневен Ранец, Училишна Торба, Закачалка, Совршен Подарок За Одмор - ова е совршен подарок За Деца За деца. забелешки. 1. Рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см. 2. Поради различни монитори, може да има разлика во бојата. Голем капацитет-ранецот може да складира мобилни телефони, паричници, мали играчки и други предмети, со долг ремен, погоден за носење на повеќето луѓе. Дизајн карактеристики-површината е дизајнирана со цртани модели, симпатична и реална, јасно печатење, симпатична и интересна, и е типот што децата го сакаат. Издржлив Материјал-Лесен и издржлив. Перформансите се добри, дури и ако врне, нема потреба да се грижите дали дождовницата ќе навлезе во ранецот. Дизајн на патент-патентот е изработен од издржлив материјал, кој се отвора непречено и не е лесно да се скрши. Должината на ремените може да се прилагоди. Вклучен пакет-3 кеси во различни големини, лесен и доказ за прскање за секојдневна употреба. Совршен Подарок За Одмор-тоа е совршен подарок За Денот на Детето за деца.

Карактеристики на предлогот