.

Култура Врвот Жените Жените Обичните Бохо Цветни Чипка V Вратот Фустан Жените Блузи Секси Резервоарот Блузи Со Вграден Градници Исечени

Култура Врвот Жените Жените Обичните Бохо Цветни Чипка V Вратот Фустан Жените Блузи Секси Резервоарот Блузи Со Вграден Градници

DEN 265.60

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 4xl-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 135cm/53. Лисгаи има за цел да зачне, создаде и понуди облека што се ново-рафинирани архетипови од нивниот вид, фабрикувани во најдобрите материјали и произведени според високи стандарди на експертиза и занает.44" Рамо : 45см/17.47" Должина : 82cm/32. Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.69 "Должина : 80cm/31. божиќни кошули за жени врвови од туника женски џемпери за есенски врвови од туника за носење со хеланки џемпери за жени фустани од џемпер четвртина пуловер со патент женски врвови од туника со долги ракави за жени зимски кошули со долги ракави за жени соодветни божиќни пижами за целото семејство божиќен џемпер фустан божиќен дуксер женска божиќна облека девојка божиќен џемпер фустан блузи за женски блузи со светки за жени божиќни кошули божиќни џемпери за семејството.83" Рамо : 46см/18.34 "Ракав : 57см/22.20" Рамо : 52cm/20. Големина : 5xl-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 Биста : 140cm/55.12" Ракав : 64cm/25. Големина : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.

Карактеристики на предлогот