.

III $ Женски Нови Розови Ребрести Долги Ракави V Вратот Обичен Џемпер XS B+B

III $ Женски Нови Розови Ребрести Долги Ракави V Вратот Обичен Џемпер XS B+B

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

БАР III е за младиот милениумски клиент кој сака модерен стил за работното место и бара прва гардероба за носење на работа. Брендот ги содржи најновите трендови измешани со основните градители на гардероба за да му овозможат на клиентот да создаде разноврсен изглед што работи од канцеларија до социјални излегувања. БАР III. Стил : Џемпер. Повод : Повик. Големина : XS. Материјал : Акрилна Мешавина. Боја : Розова. В Вратот. Долг Ракав. Ребрести.

Карактеристики на предлогот