.

Feildoo во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Dodge Durango 21&21 Премиум Хибридна Замена На Бришачот ЗА J U Кука Бришач Рака, Автомобил Пред Прозорецот

Feildoo во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Dodge Durango 21&21 Премиум Хибридна Замена На Бришачот ЗА J U Кука

DEN 207.52

Залиха
Достапно за нарачка

●Висококвалитетно Корисничко Искуство●Преку милиони тестови за издржливост,Лесна и брза инсталација, инсталирајте за неколку секунди. Спречува таложење на мраз и снег од изложеност на метални / пластични компоненти ●Лесна И Брза Инсталација●Сечилата На Бришачите Feildoo Се Вклопуваат за Раката На бришачот J U. Покрај тоа : сите прашања ве молиме не двоумете се да не контактирате. Дизајнот без загради помага да се спречи таложење снег и мраз. Состав : 2 парчиња Бришачи (Преден Возач и Патник). Материјал : Природната Гума Со Висок Степен обезбедува максимални перформанси.

Карактеристики на предлогот