.

Dell XPS Игри И Забава Лаптоп, NVIDIA RT 3050, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 2x4tb PCIe SSD РАЦИЈА, Позадинско Осветлување KB, Wifi, Победа Про)

Dell XPS Игри И Забава Лаптоп, NVIDIA RT 3050, 64GB RAM МЕМОРИЈА, 2x4tb PCIe SSD РАЦИЈА, Позадинско Осветлување KB, Wifi, Победа

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Dell XPS 17 9710 Form/Стил : Стандарден Процесор : 11-Ти Генерал Intel Core i7-11800 H 2.30 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 24mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 64 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 3050 8 GB GDDR6 Посветена Графика, складирање : 2x4tb pcie ssd (Солидна Држава Диск) Рација 1 (4tb достапно складирање)Оперативен Систем : windows 11 PRO-64 DISPLAY : 17.3" широк uxga (1920x1200) 60hz 16 : 10 Ips Дисплеј ПОВРЗУВАЊЕ : WI-FI 6 AX1650 S WIFI, BLUETOOTH 5.1, ПОРТИ/Слотови : , 3 Гром 4 (тип-ц), Читач на sd Картички, Без Оптички Погон, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок/ИЗЛЕЗ : 720p Hd Веб Камера, систем за безбедност на отпечатоци, Црно позадинско ОСВЕТЛУВАЊЕ, БАТЕРИЈА : 130w Напојување, Usb-C Адаптер За Напојување, 6-ЌЕЛИЈА 97 WHR Батерија Други Карактеристики, Боја : ПЛАТИНА СРЕБРЕНА ТЕЖИНА : 6 LBPRODUCT ДИМЕНЗИИ (Wxlxh) : 1 Година ГАРАНЦИЈА На Производителот од михаелелектроник2 (Професионално надграден Од Мајклелектроник2) ИНТЕЛ I7-11800h 8-јадрен процесор. NVIDIA RTX 3050 Графика. 2 X4 TB PCIe NVMe SSD РАЦИЈА 1 (4tb достапно складирање). 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 " Широк UXGA (1920x1200) Дисплеј. Виндоус 11 Про 64бит.

Карактеристики на предлогот