.

Ролиен Костим За Капење За Жени Бикини В-Вратот Халтер Цврст Комплет Костим За Капење Два Исполнети Градник Костими За Капење Облека За Плажа Костими За Капење За Ж

Ролиен Костим За Капење За Жени Бикини В-Вратот Халтер Цврст Комплет Костим За Капење Два Исполнети Градник Костими За Капење

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Чаша : 30А/30Б/32АА/32А/32Б Под Биста : 81-86СМ/31,9-33,9 "Половината : 61-66см/24,0-26,0" Колк : 87-90СМ/34,3-35,4". Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.Моден моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне!4, висококвалитетна внатрешна најлонска ткаенина, специфики За Лична Демонтажа Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : , Каузалниот Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Што Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни.Растителна зелена и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон 2. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Големина : М Чаша : 32С/32Д/34АА/34А/34Б Под Биста : 86-91СМ/33,9-35,8 "Половината : 66-71см/26,0-28,0" Колк : 93-95СМ/36,6-37,4". Големина : Л Чаша : 34С/34Д/36А/36Б Под Биста : 91-96СМ/35,8-37,8 "Половината : 71-76СМ/28,0-29,9" Колк : 98-100СМ/38,5-39,4". Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Карактеристики на предлогот