.

Шарени Љубовни Обетки За Жени Обетки За Девојки Женски Подароци Љубовен Бар Обетки Капка Висат Обетки Накит За Жени

Шарени Љубовни Обетки За Жени Обетки За Девојки Женски Подароци Љубовен Бар Обетки Капка Висат Обетки Накит За Жени

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Модерен Дизајн : Едноставен и стилски дизајн може да се совпадне со разни алишта за да одговараат на различни стилови за различни прилики!. Совети за Нега На Модни Накит : . 1. Чувајте се подалеку од хемикалии, пот, бања, несреќа, парфем, лак за коса, детергент, за да избегнете каква било штета. 2. Ве молиме избегнувајте судир, за да избегнете гребнатини на површината. 3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. 4. Полетувајте кога спиете, чувајте го накитот одделно за да избегнете гребење. Материјал : Изработен од висококвалитетна легура за заштита, никел и без олово,хипоалергично, без промена на бојата и иритација. ПОВОД : може да се испрати до роднините на вашиот пријател на фестивалот, тоа е идеален подарок за жените. исто така е совршен за сите облекување и сите прилики. ДНЕВНИ СЛАТКИ ОБЕТКИ : нашиот комплет обетки ги комбинира повеќето стилски обетки со обрач, со различни форми и стилови, што ќе ве натера да се истакнувате секој ден. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ : Дојдете со елегантна кутија за подароци, совршени подароци за жени тинејџерки секојдневно носат. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 60-дневни пари назад и бесплатна размена, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го одговори во 24 час.

Карактеристики на предлогот