.

Балтимор равенс Iphone Јасен Текст Позадина Дизајн Случај

Балтимор равенс Iphone Јасен Текст Позадина Дизајн Случај

DEN 111.84

Залиха
Достапно за нарачка

Земете Го Вашиот Балтимор Гаврани фандом насекаде. Со Овој Iphone Исчисти Текст Позадина Дизајн Случај, дури и вашиот телефон може да изгледа делот. Светли тимски бои и графики јасно покажуваат дека сте крајниот поддржувач На Балтимор Гаврани. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Пластика. Официјално лиценциран. Предвремениот стил нуди сигурно вклопување. Увезени. Марка : Клучеви. Нуди удобен пристап за сите пристаништа и контроли. Едноделен, отпорен на удари, флексибилен пластичен тврд случај. Дизајниран да одговара на вашиот модел со соодветно копче и поставување на портата.

Карактеристики на предлогот