.

Женски Кардиган Трендовски Чипка Женски Капут Виолетова С

Женски Кардиган Трендовски Чипка Женски Капут Виолетова С

DEN 1039.84

Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет, лето, aut . Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен, елегантен, симпатичен . Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х Шифон Кардиган. Лабава Плетена кардиганизирачка табела : . Големина : S Биста : 120cm/47.24" ракав : 45cm/17.72" Должина : 75cm/29.53"Големина : M Биста : 124cm/48.82" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 77cm/30.31"Големина : L Биста : 128cm/50.39" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 79см/31.10"големина : xl биста : 132см/51.97" ракав : 48см/18.90" Должина : 81см/31.89"големина : xxl Биста : 136см/53.54" Ракав : 49см/19.29" Должина : 83см/32.68" измијте се препорачува Со Ладна Вода/не /висат или линија сува/измијте со како и боите,тоа ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Полиестер, Шифон. Отворете Го Предното Затворање. Цветен Кардиган, Секојдневни Летни Врвови Со Плус Големина, Покривки На Плажа, Шифон Кошули. Се Чувствува Тивко, Лесно И Удобно. Тоа Е Костум За Секојдневно Секојдневно, Дома, На Отворено,Плажа,улица, Која било Друга Пригода За Летните Денови. Кардиган Џемпери За Жени,Женски Капут,Лесен Кардиган Палто, Чиста Кардиган Фот Wonmen.

Карактеристики на предлогот