.

Метал Миранда Картичка Со Искинато Американско Знаме На Грбот, Црна Метална Миранда Предупредувачка Картичка Миранда Права Картички Полициски Подарок

Метал Миранда Картичка Со Искинато Американско Знаме На Грбот, Црна Метална Миранда Предупредувачка Картичка Миранда Права Картички

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Материјал : пластика. Тежина : 10гр. Големина : 8,85*5,7 см/3,48*2,24 инчи. Машина врежана миранда предупредувачка картичка со искината слика На Американското знаме на грбот. Содржина на картичката. Миранда предупредување од една страна и искинато Американско знаме од друга страна. Пластичната картичка Миранда е со иста големина како и кредитната картичка, што го олеснува носењето. . Внимание. Само налепници, други додатоци на сликата не се вклучени. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за поддршката!. Пакетот вклучува. 1 парчиња картичка Ласерски Врежана Метална Предупредувачка Картичка Миранда со искината слика На Американското Знаме на задната страна. Содржина На Картичката : миранда предупредување од едната страна и искинато Американско Знаме од другата страна. Издржлива анодизирана алуминиумска предупредувачка картичка миранда. Не потпирајте се на хартиена картичка кога ќе можете да го носите ова. Картичката миранда е најдобриот подарок за полицијата, американските службеници за спроведување на законот.

Карактеристики на предлогот