.

Постелнина Чаршафи Кревет Покритие Сетови Цртан Филм Среќен Ноќта На Вештерките Сликарство Опремени Покрие Дома Текстил, Кралицата

Постелнина Чаршафи Кревет Покритие Сетови Цртан Филм Среќен Ноќта На Вештерките Сликарство Опремени Покрие Дома Текстил, Кралицата

DEN 847.84

Залиха
Достапно за нарачка

Описи. комбинацијата на смели и светли повеќе бои ја прави вашата спална соба елегантна во првиот изглед. Пристојни отпечатоци за подобрување на декорацијата на вашата спална соба. конструиран со пријатни, но премиум материјали со мала тежина кои се меки за допир. КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ. СЕКОЈ ДИЗАЈН ИМА УНИКАТЕН ЦВЕТ КОРИСТЕЈЌИ ГИ НАЈНОВИТЕ ТЕХНИКИ ЗА 3Д ПЕЧАТЕЊЕ. ПРИСТОЕН ПРИНТ ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ДЕКОРАЦИЈАТА НА ВАШАТА СПАЛНА СОБА. ДОСТАПНО ВО ПЕЧАТЕНИ 3Д ЦВЕЌИЊА ИЛИ ДИЗАЈН НА ЖИВОТНИ. ХИПОАЛЕРГИЧНО И ОТПОРНО НА ГРИНИ ОД ПРАШИНА. ДИШЕ, И АПСОЛУТНО. АТРАКТИВНА. МАТЕРИЈАЛ. 100% ПОЛИЕСТЕР. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ. НЕ ИЗБЕЛУВАЈ. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ. ИСУШИ СЕ. ВОДИЧ ГОЛЕМИНА. Американски Близнак(39"×75")99×190×40см . Нас Твинксл(39"×80")99×203×40см . Нас Полн(54"×75)138×190×40см . Американска Кралица(60"×80")153×203×40см . Известување . 1.Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да го понудите вградениот лист. 2.Вистинската боја може да варира од бојата на вашиот екран поради ограничувањата на бојата на мониторот. 3.Се одликува со еднострано печатење во целосна боја на луксузна четкана полиестерска ткаенина. 4.Изграден со пријатни, но лесни премиум материјали кои се меки за допир . Машина за перење со ладна вода нежен циклус и благ детергент Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер. комбинацијата на смели и светли повеќе бои ја прави вашата спална соба елегантна во првиот изглед. конструиран со пријатни, но премиум материјали со мала тежина кои се меки за допир.

Карактеристики на предлогот