.

Хуаи Свечени Фустани Женска Еднобојна Четири Еластична Мода За Спојување Плисиран Тенок Фустан Со Прерамки Сатенски Фустан Црвен М

Хуаи Свечени Фустани Женска Еднобојна Четири Еластична Мода За Спојување Плисиран Тенок Фустан Со Прерамки Сатенски Фустан Црвен

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

13" половината : 54-74см/21.Стилски и удобен дизајн ве прават попривлечни Убави. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : с БИСТА : 54-74см/21.28 "Половината : 62-82см/24.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Големина : Л Биста : 62-82см/24.Вклучи : 1 компјутер фустан.28 "Должина : 91см/35. Женска Еднобојна Четири Еластична Мода За Спојување Плисирана Тенка Прерамка Dress Features : 1.Носете Го Овој Фустан за Да ја задржите Модата и да го направите вашиот живот повеќе да ужива.13" Должина : 89см/35. Големина : XL Биста : 66-86cm/25.Одлично за Секојдневно, состаноци, свадби, родендени, коктел забави, забави, клубови, вечери, ноќни патувања, плажи, одмори, одмори и секојдневно носење.86" Половината : 66-86cm/25.86 "Должина : 92cm/36.Подарете го овој фустан како подарок за жени, девојки на кои се чувствувате благословени, благодарни и им се заблагодарувате.22" Sequin Фустан За Жени. Големина : М Биста : 58-78см/22,83-30,71" Половината : 58-78см/22,83-30,71 "Должина : 90см/35,43".Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Едноставен секојдневен стил, погоден за секојдневно облекување, носење дома, патување, можете да одговарате со вашите пумпи, потпетици, чизми.It изработен е од убави квалитетни материјали, доволно издржлив за вашето копје.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.

Карактеристики на предлогот