.

Арт Деко Поплочување Поставување-1. Тцв Круг Сече Мов Зелен Агат Со Лабораторија Создаде Црн Дијамант-Хало Дизајн Невестински Сет

Арт Деко Поплочување Поставување-1. Тцв Круг Сече Мов Зелен Агат Со Лабораторија Создаде Црн Дијамант-Хало Дизајн Невестински

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Метален Тип : 18к Црно Позлата преку Сребро. За оние кои бараат нешто малку невообичаено, овој комплет венчален прстен од мов зелен агат е идеален за оние кои сакаат да ја изразат својата харизма и уникатност. Рачно изработен со грижа во прекрасен круг исечен од нашата лапидарна експертиза, овој зачудувачки сет на прстени од зелен агат од мов е составен од вкупно зелен агат од мов од 1,30 карати со лабораториски создадени црни дијаманти на цврсто црно позлата над среброто. Месец На Раѓање : Мај. Страничен Камен Квалитет : ааа+. Ајде да и покажеме колку се грижите со тоа што ќе и го дадете овој вистински сет на прстени од зелен агат од мов и таа никогаш нема да зажали. Главна Форма На Скапоцен Камен : Тркалезно Сечење. Главен Квалитет На Скапоцен Камен : ааа+.Со Оваа Поставка За Асфалтирање На Арт Деко - 1.

Карактеристики на предлогот