.

Детски Чевли За Принцеза, Чевли Против Лизгање На Меки Обувки Со Ѓон За Девојчиња, Розово Златно Сребро, 0 Месеци

Детски Чевли За Принцеза, Чевли Против Лизгање На Меки Обувки Со Ѓон За Девојчиња, Розово Златно Сребро, 0 Месеци

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

УБАВ ПОДАРОК : постојат различни бои за да изберете, тоа може да го направи детето да изгледа поубаво и стилски, исто така е убав подарок за вашите деца. Должина На Влошка : t11 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 1 Пар * Чевли. ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : ѓонот има добри перформанси против лизгање, што е погодно за бебето да оди на секаков вид земја. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот.

Карактеристики на предлогот