.

фармерки за мажи панталони Панталони Преклопете Машка Дупка Излитена Тексас Работа Измијте Гроздобер Фармерки Машки Панталони Машки Фармерки Сина + 38

фармерки за мажи панталони Панталони Преклопете Машка Дупка Излитена Тексас Работа Измијте Гроздобер Фармерки Машки Панталони

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Големина : 40 Половината : 101,5 см/39,96 "Колк : 118см/46,46 " Должина : 110см/43,31".лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. +Табела Со големини Големина : 28 Половината : 71,5 см/28,15 "Колк : 96см/37,80 " Должина : 101см/39,76" . Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . Големина : 38 Половината : 96,5 см/37,99 "Колк : 114см/44,88 " Должина : 109см/42,91" . Сезона : Цела сезона Пол : Мажи Стил : Спорт/Фитнес/Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Печатен Тип На Половината : Должина На Средна Панталона : Долга Декорација : Печатена Дебелина : Стандарден Тип На Вклопување : Директно што добивате : 1 Х Мажи Фармерки Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Големина : 29 Половината : 74см/29.58 " Должина : 102см/40. Големина : 32 Половината : 81,5 см/32,09 "Колк : 104см/40,94 " Должина : 105см/41,34".1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : 42 Половината : 106,5 см/41,93 "Колк : 122см/48,03 " Должина : 111см/43,70" Машки Гроздобер Фармерки Дупка Тексас Набори Измијте Работа Излитени Панталони Основни Панталони Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето.13 "Колк : 98см/38. Ова зависи од други физички променливи, на пр.

Карактеристики на предлогот