.

Божиќна Врата Дрво Декорација Без Бледнее Домашна Декорација За Врата Рамка Декорација Стил 2

Божиќна Врата Дрво Декорација Без Бледнее Домашна Декорација За Врата Рамка Декорација Стил 2

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Сите Го Сакаме Божиќ : го сакаме Божиќ и сакаме да украсуваме во овој посебен ден. Овој Божиќ виси орнаменти ќе изгледа одлично во вашата врата рамка во оваа сезона!Издржлив и Останете Природни : Оваа Божиќна декорација секогаш ќе биде зачудувачка. Нема деформација или бледнее. Изгледа живописно и свежо секој ден.Среќен Божиќ : Користете ја оваа прекрасна декорација за да кажете "Среќен Божиќ" во Текот На Божиќ, додавајќи повеќе празнична атмосфера во вашиот дом.Идеален Подарок : Одличен подарок вашите пријатели и семејството да ги красат домот и Божиќната забава, нека вашите пријатели или семејството ја споделат радоста да бидат со Вас Во Божиќните Денови.Обезбедување квалитет : нашиот производ дефинитивно ќе го освои вашето срце со својот висок квалитет! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Спецификации : Материјал : Големина На Дрво : 1# : 15,5*14см2# : 14,5*16,5см3# : 15*13, 8см4# : 15*12см Сите Го Сакаме Божиќ : Овој Божиќ виси орнаменти се одлични за украсување на рамката на вратата, и секој агол од вашата куќа ќе биде полн Со Божиќен вкус. Издржлив и Останете Природни : Оваа Божиќна декорација секогаш ќе биде зачудувачка. Нема деформација или бледнее. Изгледа живописно и свежо секој ден. Среќен Божиќ : Користете ја оваа прекрасна декорација за да кажете "Среќен Божиќ" во Текот На Божиќ, додавајќи повеќе празнична атмосфера во вашиот дом. Идеален Подарок : Одличен подарок вашите пријатели и семејството да ги красат домот и Божиќната забава, нека вашите пријатели или семејството ја споделат радоста да бидат со Вас Во Божиќните Денови. Обезбедување квалитет : Нашиот производ дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби со својата разноврсност! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот