.

Лариса Вероника Манго Халапено Суматра Без Кафе

Лариса Вероника Манго Халапено Суматра Без Кафе

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Производ На Сад.Манго Халапено Суматра Безкофеин Кафе Манго Халапено Суматра Безкофеин кафе е природно ароматизирано, без кофеин премиум суматра кафе во комбинација со Парчиња Манго, Халапено (Сушено, Исечкано на Коцки) и Црвени Пиперки. Чувајте во херметички темен сад на сува и ладна локација. Сите наши производи се подготвени со највисоки елементи за контрола на квалитетот, од суровини низ целиот производствен процес, до моментот кога шишињата или кесите се запечатени за свежина и се испраќаат до вас. Нема полнила. Големина : 4 мл. Ќе уживате во прекрасниот вкус На кафе Со полно тело, Со ниска киселост Манго Халапено!Состојки : кафе Без Кофеин суматра (цели зрна кафе), Парчиња Манго, Халапено (Сушено, Исечкано На Коцки), Црвени Пиперки и Природен Вкус На Манго Халапено.

Карактеристики на предлогот