.

Јакни За Женски Палто Ватиран Зимски Елек Есенски Јакна Бои Топол Капут

Јакни За Женски Палто Ватиран Зимски Елек Есенски Јакна Бои Топол Капут

DEN 1177.12

Залиха
Достапно за нарачка

Натпревар : гроздобер класичен моден безвременски кошула со копчиња со долги ракави јакна во стилот на женско момче волнени тартански фланелни јакни со јакни оди добро со фармерки, шорцеви, слаби хеланки, шал и чизми во fall и зима, ременот не е вклучен. Генерал Памучна Јакна Жени Поштенски Качулка Жени Руно Женски Патент Дуксер Без Качулка Жени Зимски Капут Со Долги Ракави Детска Јакна Женско Руно Копче јакни Патент Дуксер Без Качулка Везете Врвови Жени Женски Породилни Џемпери Дуксери. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Лесни Женски Јакни Симпатична Женска Есенска Облека Женски Јакни Од Руно Со Полн Патент Без Качулка Облога Од Руно Женски Тесни Јакни Женска Јакна За Студ Мали Подароци Женски Џемпер Девојки Тексас Јакна Со Среден Струк Работа Жени Плус Големина Зима.31" должина : 66см/25.88" Должина : 68см/26. Дизајнот на информации за производот може да ве направи поубави И виталност Многу кул за носење,Нов Изглед, Нов Овој Лесен, Капут е совршен за оние безгрижни денови! Загрејте ја зимата, потопла и поздрава.

Карактеристики на предлогот