.

Сигнализација Ц - печен Компир во. Двор Знак & Удел-Печен Компир

Сигнализација Ц - печен Компир во. Двор Знак & Удел-Печен Компир

DEN 191.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој знак 12" х 16" или 18" х 24" или 24" х 36" е совршен за надворешна употреба со вклучен жичен удел На Жица За монтирање на земја или може да се користи насекаде без влог! Изберете помеѓу едностран или двостран знак, отпечатен на брановидна пластика од 4 мм. Овие Дворни Знаци обезбедуваат најевтина форма на рекламирање позната на човештвото. Совршен за покрај патиштата, пред продавниците за малопродажба или може да се монтира насекаде без штандот. Не можете да погрешите Со знакот знак на дворот на Мисијата! Карактеристики Знак за двор И Печен Компир Рекламирајте Го Вашиот Деловен Удел Вклучена Слика Само Однапред Направена Во Usaindoor И Надворешна Корисност И Отпорна На Избледување Еднострана или Двострана надворешна издржлива брановидна пластика, висококвалитетна винил графика, со врвни спецификации за мастило големина : 24" x 36"Дизајн : Печен тежина на компир : 0,51 Фунти - Sku : Vsns202366 Гордо Направено Во Сад : Купете Со доверба и Гордост Што Доаѓа Само Од купување Производ За Потпишување Произведен во нашиот Најсовремен Објект во вест палм бич, флорида. Големина На Знакот Во Дворот : 12 "Х 16 " Или 18" Х 24" Или 24" Х 36". 4мм Брановидна Пластика. Вклучен Е Знаковен Удел.

Карактеристики на предлогот