.

Женска Чика Бути

Женска Чика Бути

DEN 512.00

Залиха
Достапно за нарачка

Производител : Дејвид Тејт Големина Потекло : Американски Стил Тип : Глуждот Чизми Колекција : Дејвид Тејт Затворање : Материјал : Кожа/Вештачки Тип Ткаенина : Кожа Sku : BH5286620 Жени Глуждот чизми. Кожа. Круг Пети Чизми.

Карактеристики на предлогот