.

Цермоге Женски Фустани Кошули Дозвола Плус Големина Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни Долги Фустани Фустан

Цермоге Женски Фустани Кошули Дозвола Плус Големина Мода Обични Жени Обични Долги Ракави V-Вратот Цветни Печатени Неправилни

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет и Aut 2. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Лето Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Должина : Долго Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина : Големина На С.Повеќе секси и привлечни за носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Ракав : 54см/21. Совршен фустан за секојдневен, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот.

Карактеристики на предлогот