.

Летни Женски Фустани На Какина Дозвола Жени Лето Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Велигденски Ден Печатени Фустани Со Средна Должина Лабав Фустан

Летни Женски Фустани На Какина Дозвола Жени Лето Секојдневен Тркалезен Врат Без Ракави Велигденски Ден Печатени Фустани Со Средна

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Женските лабави половини жени лесно можат да го зголемат вашето тело, а дизајнот со висок струк го оптимизира пропорцијата на вашето тело.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Погоден за пролет, лето и aut.Повеќе секси и привлечни за носење. Extery style que : Мека и удобна ткаенина, направете го овој цветен дезен женски летен фустан многу близу; цветниот слој наредено здолниште е изработен од висококвалитетни лесни материјали за да ви обезбеди максимална удобност; женското здолниште Бомија ќе стане 2023 нов тренд на пролетна и летна женска облека. Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Материјал : Полиестерокција : Разноврсен секојдневен стил : Сексил должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фустан Какина СМСХ Летен Фустан За Жени Плус Големина Женски Летен Моден Секојдневен Кружен Фустан За Спојување Без Ракави. Перење и Перење : Суво-чисто миење ладно на деликатен циклус со слични бои и суво на тивок оган.

Карактеристики на предлогот