.

Крпа Секојдневно 20-парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Со Дедо Мраз Шема

Крпа Секојдневно 20-парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Со Дедо Мраз Шема

DEN 479.68

Залиха
Достапно за нарачка

Кул Секојдневно 20-парче Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Со Дедо Мраз Шема : 5280234. Флатверот е изработен од нерѓосувачки челик 18/0 за да се спротивстави на строгоста на секојдневната употреба и никогаш не треба полирање.

Карактеристики на предлогот