.

Кралот На Клубовите - Нинтендо Wii

Кралот На Клубовите - Нинтендо Wii

DEN 559.84

Залиха
Достапно за нарачка

Минијатурен Голф Со Став, ПРЕД!!! Маичка против најчудните голфери оваа страна На Аугуста, Како Баба имитаторот На Елвис, бомбата буксом или тешкиот возач на камиони. Секој курс Во Кралот На Клубовите е на многу начини загатка игра, со повеќе правци, дарежлив помагање на движење на пречки, и потенцијал за некои срамота и сложена дупка-во-оние. За да го добиеш најдобриот резултат, ти?ќе треба да ги искористат предностите на вашата магија голф торба дека?е полн со незгодни додатоци за голф, како специјални топки и трик клубови. Ти?ќе се смееш преку 96 конкурентни мини голф дупки кои ќе ве остават во шевовите. Ви благодарам, ви Благодарам многу! Нинтендо Кралот На Клубовите Wii.

Карактеристики на предлогот