.

Климбон Сите Намени Крем Лајт-Негување Вегански Лосион Мелем Ја Навлажнува И Смирува Сувата Кожа

Климбон Сите Намени Крем Лајт-Негување Вегански Лосион Мелем Ја Навлажнува И Смирува Сувата Кожа

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Климбон Сите Намени Крем лајт 1.3 мл Тегла-Негување Вегански Лосион Мелем Ја Навлажнува И Смирува Сувата Кожа, направена со 100% растенија (без пчелин восок!), полесната конзистентност слична на паста на овој вегански лосион го олеснува или пакувањето во една концентрирана површина на кожата или непречено ширење на поголема површина. Совршен за оние кои бараат нешто што брзо се впива во кожата, обезбедувајќи смирувачка навлажнување и храна за кожата под сурови, надворешни услови; и кога се нанесува како дневен навлажнувач. климбон Лајт Крема, 1.3 Мл.

Карактеристики на предлогот