.

Кингстон Месинг ДТМ32303МБ Палатин Ѕид Планината Пешкир Решетката, Мат Црна

Кингстон Месинг ДТМ32303МБ Палатин Ѕид Планината Пешкир Решетката, Мат Црна

DEN 479.84

Залиха
Достапно за нарачка

Максимизирајте го просторот за закачување на крпи со додавање на оваа елегантна решетка за крпи од типот скала. Неговите 3 хоризонтални нивоа ќе ви обезбедат 90" простор за закачување крпи додека користите само 6,66 квадратни метри ѕиден простор. Достапно во многу завршетоци за да одговара на вашиот декор за бања. 3 хоризонтални пресеци за ефикасно сушење. 1 " дијаметар 304 одделение нерѓосувачки челик барови. Цврсти месинг топката заеднички фитинзи и прирабници. Инсталација на ѕид. Вкупна големина : (L)30 "x (W)3 " x (H)32". Завршувањата во боја отпорни на корозија и оцрнување нудат издржливост и години на убавина. Отпорен на ' рѓа. Достапно во повеќе, издржливи завршетоци.

Карактеристики на предлогот