.

Штрајк Крал КВД Плоштадот 1. Кранкбаит Во Прав Син Грб Шартреус Хард Мамка Мамка Мамка

Штрајк Крал КВД Плоштадот 1. Кранкбаит Во Прав Син Грб Шартреус Хард Мамка Мамка Мамка

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Кевин Ван Дам го дизајнираше Штрајкот Крал КВД 1.5 квадратна сметка хард мамка риболов мамка за оние ситуации кога традиционалните 1.5 големина мамка нурка премногу длабоко. Плиткиот Тркач КВД 1.5 го има истото огромно мрдање и дејство, но сето тоа го постигнува во 3' вода или помалку. Предлог-законот ја отклонува мамката од капакот, но му овозможува да работи точно при големи брзини. Па сега имате уште една опција во текот на трева или околу трупец станови. Плиткиот Тркач На Браната Кевин Ван е рачно наместен, има црни куки за никел, боја отпорна на чипови и 3Д очи. Единствена акција. Нема внатрешни штракаат. Нурка 3 до 6 стапки. Тежи 3/8 мл. Плитки нуркање чудак мамка.

Карактеристики на предлогот