.

Ортодонтски Шишиња Широк Врат 0+м Средно-КТ

Ортодонтски Шишиња Широк Врат 0+м Средно-КТ

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Форма на песочен часовник : Овозможува правилно затворање на усните, минимизирајќи го внесот на воздух. Единственото шише со ортодонтска брадавица. Специјалниот Дизајн Помага Да Се Намали Колика : Воздушниот Систем НУК го испушта шишето, спречувајќи натрупување вакуум - ова му овозможува на бебето да пие континуирано, голтајќи течност наместо воздух. Ортодонтскиот систем нук е линија на производи со координирачки дизајни и заменливи делови кои промовираат здрав орален развој како што расте вашето бебе. Екстра широка Основа На Брадавиците : ја Имитира формата на мајчините гради. Измешајте n натпревар. Аголен Врв : Го Зајакнува правилното позиционирање на јазикот. Асиметричен Дизајн : Поттикнува правилно позиционирање на вилицата. Воздушниот систем нук ја отвора Трендовската Линија На Нук Ортодонтски Силиконски Шишиња Со Среден Проток На Среден Проток, Ортодонтски, Широк Врат, Силиконски, Среден, 10 мл, 0+м. Поддржува префрлување помеѓу градите и шишето. Поставувањето дупки помага при варење. Бпа слободен. Сите производи на системот За ортодонтски шишиња нук се безбедни за миење садови, само за врвни решетки. Веќе 50 + години, мајките им веруваат на производите НА НУК за да им помогнат најдобро да ги негуваат своите бебиња. Ортодонтски цуцли. Ортодонтскиот Систем нук е линија на производи со координирачки дизајни и заменливи делови кои промовираат здрав орален развој како што расте вашето бебе. Помага во промовирање на здрав орален развој.Нук Трендлајн нуди производи со модерни дезени кои носат стил во секојдневието. Симулира и Поддржува Доење : брадавицата е во форма на мама за време на доењето. Нук Воздушен Систем : Отворот помага во намалување на колика и спречување на колапс на брадавиците. Доверлив бренд за 50+ години. 5 мл & 10 мл шишиња.

Карактеристики на предлогот