.

Рапала Х-Рап Магнум Солена Вода Тролање Риболов Наведуваш 6.25 2-1 2оз Забележан Миној

Рапала Х-Рап Магнум Солена Вода Тролање Риболов Наведуваш 6.25 2-1 2оз Забележан Миној

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Рапала Х-Рап Магнум Забележан Миноу работи совршено веднаш надвор од кутијата, без губење време за подесување. Масивната нуркачка усна ги зема Х-Рап Магнумите длабоко без помош. Ништо не ја попречува акцијата. Секое нуркање до претходно поставената длабочина На Х-Рап Магнум Од 10 до 10 стапки, XRM15 до 15 стапки итн. Стартувај до 13 јазли за голема игра риба во светот. Големите модели на вода ги комплиментираат стандардите За изградба На Х-Рап-проѕирно тело со текстура, внатрешна холографска фолија, 3Д холографски очи. Изградена солена вода цврста СО 3x сплит прстени држејќи 4x VMC Perma Челични куки. Некои модели имаат обоена усна за дополнителна привлечност. Длабоко Нуркање Усна. Текстура Проѕирно Тело. Внатрешна Холографска Фолија. 3Д Холографско Око. VMC® 4x Perma Steel® Куки. 3х Сплит Прстени. Големи Водни Обрасци.

Карактеристики на предлогот