.

Goldbug Toddler Girls Multi Size растат со мене чорапи со екипаж, 16-пакувања

Goldbug Toddler Girls Multi Size растат со мене чорапи со екипаж, 16-пакувања

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Дали има нешто привлечно од ситни чорапи за мали прсти? Тоа е голема утеха за малку нозе со спортски, шарени чорапи за девојчиња за мали деца од Голдбуг. Оваа вредност 16-пакувања на чорапи од одгледување со мене има плетено плетење што е супер меко и удобно. Вклучува 16 пара чорапи. Отворено со ребра. Детали за цвест на пети. Расте-со мене чорапите имаат две димензии во еден пакет. Не-лизгачки грешки на помали димензии. 68% памук/30% полиестер/2% други влакна. Машина за перење. Увезени. 16-пакувања на девојчињата на мали деца растат со мене чорапи од екипажот од Голдбуг.

Карактеристики на предлогот