.

Крст Контура-хемиско пенкало-црвено-средно-повлекување

Крст Контура-хемиско пенкало-црвено-средно-повлекување

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Во ова пенкало, впечатливиот, современ стајлинг исполнува удобно, квалитетно пишување. Добро избалансираното буре со заострена силуета е исто толку практично колку и модерно. Мазниот преден дел што лесно се држи помага да се обезбеди контрола што му е потребна за да се постигне мек допир неопходен за софистицирани букви. Архивски квалитет растворувач мастило поставува величествен линии. Прилагодувањето на врвот на врвот на пресврт додава дополнителен елемент на флуидна благодат на веќе прекрасен инструмент. Глобален Тип На Производ : Пенкала; Тип На Пенкало : Топчеста Точка; Специјален Тип На Мастило : Растворувач; Стил На Пенкало : Стигнале. Клучни Карактеристики и Придобивки : гумен удобен зафат. Современ, заострен дизајн. Полиран хром состаноци. Вртливата акција пропел/одбие функција. Специјално формулирано Вкрстено мастило тече беспрекорно за супериорно искуство во пишувањето.

Карактеристики на предлогот