.

'Нил Дете Реактор Назад Патент Полн Мокар

'Нил Дете Реактор Назад Патент Полн Мокар

DEN 319.68

Залиха
Достапно за нарачка

Ново надградениот Реактор-2 е дизајниран за перформанси во пакет управуван од вредност. Совршена комбинација на истегнување и издржливост. Свежи бои и графики со стил кој е изграден да трае. Назад Поштенски-Лесен Влез. Стратешки Беспрекорни Лопатки Зони. Двојно Супер Печат Вратот. Надворешен Џеб За Клучеви со Јамка. Рачна Манжетна Бод Ракав Сидро. Крипто Колено Паџ. Ултрафлекс. Fluidflex_ Заштитен Ѕид. Залепени И Заслепени Шевови.

Карактеристики на предлогот