.

Бразилски Пламен Бразилски Гас Ротирачка Скара Со Ражничи И Горниот Послужавник Во Сребро

Бразилски Пламен Бразилски Гас Ротирачка Скара Со Ражничи И Горниот Послужавник Во Сребро

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Љубителите на скара, стекови на скара, бразилска храна и ентузијасти на отворено, еве ја вашата шанса да го добиете првиот од ваков вид Во Америка. Системот за ротирање со повеќе ражен гарантира дека вашето пилешко, риба, стек и зеленчук се рамномерно сварени и вкусни. ДОСТАПНО за ПРВ ПАТ во САД : ништо слично никогаш не било достапно во САД-до сега.

Карактеристики на предлогот