.

Сиена Библиотека Во Марокански Бор

Сиена Библиотека Во Марокански Бор

DEN 3494.24

Залиха
Достапно за нарачка

Сиена Библиотека Во Марокански Бор Внесете ја топлината на стариот светски стил во организацијата. Библиотеката Во Сиена е совршена за секој простор, висок и длабок, но со доволно мал отпечаток за да се напика на мали места како влез или ходник. Изградена од цврсто тврдо дрво и прекрасни дрвени фурнири, оваа рустикална полица за книги е изградена да трае. Три прилагодливи полици можат да ги држат дури и највисоките книги и декор, а долниот кабинет го балансира дизајнот и дава убаво скривалиште за складирање зад закосени врати со вистински метален хардвер.

Карактеристики на предлогот