.

Челзи Арктис Двојна Безжична Игри Слушалки-Без Загуба 2. GHz Безжичен + Bluetooth-20+ Час Траење На Батеријата - ЗА КОМПЈУТЕР, PS5, PS4, Bluetooth

Челзи Арктис Двојна Безжична Игри Слушалки-Без Загуба 2. GHz Безжичен + Bluetooth-20+ Час Траење На Батеријата - ЗА КОМПЈУТЕР,

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Потпис арктис звук да се слушне секој детал за аудио предност.Потпис арктис звук потпис арктис звучниот пејзаж ги нагласува и суптилните и критичните звуци во играта, овозможувајќи ви да ги слушнете сите детали за аудио предност. 0 обезбедува неверојатно точни сараунд звук позициони знаци за КОМПЈУТЕР.4 GHz Безжични карактеристики ултра-ниска латентност 2. 20+ часовно траење на батеријата за непрекинато безжично користење.4 GHz безжичен за заостанување-бесплатно високо верност игри аудио НА КОМПЈУТЕР, Play Station 5, И Play Station 4.4 GHz безжичен безжичен за аудио со висока верност, така што можете да уживате во извонредно безжично искуство со безжични игри без заостанување и на КОМПЈУТЕР и На Play Station.Издржлива челична лента За глава конструкција Опкружувачки Звучни Слушалки : X v2.4 GHz безжичен за заостанување-бесплатно високо верност игри аудио НА КОМПЈУТЕР И Playstations Истовремено Bluetooth за повици, музика и Vo IP разговор додека gaming Discord-сертифициран микрофон обезбедува поништување на бучава и природен звук јасност потпис arctis звук со контрола На Chat Mix за да ги слушнете сите детали за аудио предност20+ часовно траење на батеријата за непрекинато безжична употреба Безжични Перформанси + bluetoothe Arctis 9 Двојните Безжични Слушалки Комбинираат Безжични 2,4 Ghz Со Високи Перформанси за премиум Аудио Игри на компјутер и playstation, со погодност за истовремено поврзување со bluetooth за сѐ друго.Chatmix control Dial на уво во вашата совршена рамнотежа на играта и аудио за разговор користејќи контроли за слушалки на уво во лет без да ја паузирате вашата игра.

Карактеристики на предлогот