.

Мармонт Хил Белата Пити Сликарство Печатење

Мармонт Хил Белата Пити Сликарство Печатење

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина 32 "H x 32" W - Overal Marm7912 Карактеристики Пристигнува подготвен да висат. Големина 48 "H x 48" W-Големина : - Преголеми 41 " и погоре.Медиум : - гикли печатени.- Професионално раката се протегала. Големина 40 "H x 40" W-Големина : - Големи 33 " -40". Големина 32 "H x 32" W Целокупната Висина-Врвот До Дното : 32". Вкупна Тежина На Производот : 5 килограми. Димензии : Големина 18 "H x 18" W - Вкупна Висина-Врвот До Дното : -18". Големина (18" H x 18" W) : Мали 18 "-24". Вклучува сертификат за автентичност. Стил : Современ.Тип на производ : - Печатење на сликарство. Големина 32 "H x 32" W-Големина : - Средно 25 " -32". Големина 18 "H x 18" W-Целокупната Ширина-Страна На Страна : -18". Професионално раката се протегала. Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Материјал За Примарна Уметност : Платно.

Карактеристики на предлогот