.

Aukfa Convertible Sleeper стол кревет, футон стол, прилагодлив агол потпирач за грб за возрасни - сива

Aukfa Convertible Sleeper стол кревет, футон стол, прилагодлив агол потпирач за грб за возрасни - сива

DEN 2879.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ова 3-во-1 влечење троседот стол е идеален за оние што бараат да заштедат простор.6 '' Седиште Висока : 16 '' Минимална ширина на вратата : 20 '' Тежина на производот : 63. Нема потреба да се грижите за тоа да немате место да ги забавувате гостите преку ноќ. : Gray Fill Material : Foam Seat Construction : Metal Supplier Intended and Approved Use : Residential Use Leg Material : Wood Leg Color : Natural Position Lock : Yes Cushion Construction : Foam Product Care : Wipe clean with dry cloth Assembly Required : Yes Warranty Product Warranty : Да, целосна или ограничена гаранција : Ограничена должина на гаранцијата : Информации за една година пакет 1 x софа стол 1 x перници 4 x тркала 1 x Упатство за корисникот : AK_AK-HLS0 FV1012-K0_PUM_VY-063023. Прилагодлива потпирач за грб - потпирачот за грб на софата е прилагодлив во рамките на 3 агли на опаѓање (105 °, 143 ° и 180 °) за да можете да изберете совршен агол што сакате да ја придружувате вашата работа, слободно време и време на релаксација во текот на целиот ден. Меката перница им овозможува на возрасните соодветна поддршка на лумбалниот и вратот. Спецификации Тип на производ : Кабриолет футон стол/ мултифункционален софа кревет за седишта : 1 рамка материјал : метал, капацитет на тежина од тврдо дрво : 330 lb Големина на спиење : Двоен тапациран материјал : Кадифена грб Тип на грб : Вклучен за складирање на грбот Вклучен : Не е вклучен перници за фрлање : Да, во боја на тапацир.

Карактеристики на предлогот