.

Сафавиех Кедар Брук ЦДР Внатрешна Површина Килим

Сафавиех Кедар Брук ЦДР Внатрешна Површина Килим

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Развеселете ја секоја просторија кога гордо ќе го прикажете Килимот САФАВИЕХ Кедар Брук CDR238 Во Затворен Простор. Овој живописен тепих од областа прикажува елементи од природата на забавен и живописен начин што потсетува на везот На Сузани. Изберете од достапни бои и големини. Состав на куп од јута. Рачно изработена конструкција. 0.25 во. висина на купот. Геометриски, дијамантски дизајн. Латекс слободен.

Карактеристики на предлогот