.

Виталист Здрав Еликсир Фондација, Тауни

Виталист Здрав Еликсир Фондација, Тауни

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Конечно хидратантна формула со витамин за убава, градежна покривка која непречено се лизга за беспрекорен изглед. Фондацијата За Здрав Еликсир виталист е внесена Со Витамини Е, Б3, Б5 плус ЗАШТИТЕН ФАКТОР 20. Специјален антиоксиданс и витамински комплекс плус ЗАШТИТЕН ФАКТОР 20 работете заедно за да ја направите вашата кожа да изгледа здрава цел ден. Дајте и сјаен сјај на вашата кожа. Достапно во повеќе нијанси од светлина до длабоко. Конечно хидратантна формула со витамин за убава, градежна покривка која непречено се лизга за беспрекорен изглед. Фондацијата За Здрав Еликсир виталист е внесена Со Витамини Е, Б3, Б5 плус ЗАШТИТЕН ФАКТОР 20. Специјален антиоксиданс и витамински комплекс плус ЗАШТИТЕН ФАКТОР 20 работете заедно за да ја направите вашата кожа да изгледа здрава цел ден. Дајте и сјаен сјај на вашата кожа. Достапно во повеќе нијанси од светлина до длабоко.

Карактеристики на предлогот