.

Данкин Цинаманија Мелено Кафе

Данкин Цинаманија Мелено Кафе

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Не ви треба свежо печена пунџа за да добиете вители со голем вкус на цимет што го сакате, а не кога имате кафе со вештачки вкус На Цинаманија во вашата кригла. Наредено со вкус на слатка, слатка ролна цимет, кафето со вештачки вкус На Цимет ви ја носи пекарницата-свеж вкус што го сакате во секоја мала голтка. И неговата мелена форма на кафе го олеснува варењето покрај шолјата или тенџерето со кој било апарат за кафе совршен за уживање во одличниот вкус на кафето Данкин токму во вашата кујна. Но, не го прифаќајте само нашиот збор за тоа. Откако ќе ја испиете првата голтка, ќе разберете за што се работи за маниите. Содржи една (1) вреќа Од 11 унци данкин ' Цинаманија вештачки ароматизирано мелено кафе. Наредени со сладок, сладок вкус на ролна цимет. 100% премиум кафе arбика. Претходно мелено кафе подготвено за варење дома со речиси секој апарат за кафе. Уживајте во вкусот на кафето дома.

Карактеристики на предлогот