.

Грижа Мечки Делфин Шорцеви Јуниори

Грижа Мечки Делфин Шорцеви Јуниори

DEN 392.00

Залиха
Достапно за нарачка

Играјте наоколу со вашата облека со овие забавни И живи Делфински Шорцеви инспирирани од Мечките За Нега! Лесни и супер меки, овие шорцеви се изработени од ладна памучна мешавина за целодневна удобност. Лесно се повлекуваат со еластичниот струк на врвката, правејќи го облекувањето ветре. Обележани со шарено печатење на екранот напред, овие шорцеви сигурно ќе бидат ваши обврски за трчање, релаксирање и се што е помеѓу! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10 и носи големина М. Фит : Опуштено. Пораст : Средна. Затворање : стил на повлекување; еластичен струк со врвка за влечење. Џебови : Никој. Карактеристики : Графички напред на предните нозе. Администрација Cloudco Забава. Сите Права Се Задржани. Грижа Мечки Делфин Шорцеви За Јуниори.

Карактеристики на предлогот