.

Федерална Формоза Фд Гума За Сите Сезони - 215 60Р 95В

Федерална Формоза Фд Гума За Сите Сезони - 215 60Р 95В

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Федерална Формоза FD2 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Од целото време влечење подобрена контрола подолготрајна шара намалено ниво на бучава од патиштата Преглед федералната Формоза FD2 е перформанси и високи перформанси во зависност од рејтингот на брзината на специфичната големина на гумите за сите сезонски гуми (повеќе..) Големина : 215/60Р16. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2013-20 Форд Фузија С 2013-16 Нисан Алтима База 2013-16 Шевролет Малибу ЛТ 2009-11 Тојота Камри XLE 2005-07 Хонда Спогодба Хибрид 2008-12 Хонда Спогодба LX-P 2007-11 Нисан Алтима Хибрид 2016 Шевролет Круз Лимитед ЛТ 2006-10 Хјундаи Соната Глс 2002-06 Тојота Камри Ксле 2007-08 Тојота Камри се 2006 Нисан Алтима Сл 2004-06 лексус Ес330 База 2005 Нисан Алтима С 2017-18 Нисан Алтима Ср 2019-20 Нисан Алтима С 2016 Шевролет МАЛИБУ ограничен лт 2005-07 форд Бик Сел 2002-03 Лексус Ес300 База 2004-07 Шевролет МАЛИБУ макс лт 2005-10 понтијак г6 база 2017 Фолксваген Пасат Трендлајн+ 2011-12 Тојота Авалон База И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристики на предлогот