.

Хардвер Куќа Сатурн 2 - Светло Рамна Монтажа Таванот Тела со Сатен Никел Заврши И Алабастер Стакло

Хардвер Куќа Сатурн 2 - Светло Рамна Монтажа Таванот Тела со Сатен Никел Заврши И Алабастер Стакло

DEN 799.52

Залиха
Достапно за нарачка

Колекцијата Сатурн од Хардверска Куќа има уникатен стил кој се вклопува традиционално со модерен изглед. Елегантната завршница од сатенски никел е добро комплиментирана со стаклените нијанси на алабастер. Ова е време куќа колекција и се движи од лустери, суета светла и рамна монтажа светла. Хардвер Куќа Сатурн Колекција Рамна Монтажа Тела. Мерливата големина е 13 инчи на 6 инчи. Дво-светло тела. Сатен никел заврши. Со алабастер стакло. Потребни се две светилки од 60 вати **не се вклучени.

Карактеристики на предлогот