.

Патување Колекција Жени Хадли Тру Удобност Пена Зашилен Прст Високи Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Хадли Тру Удобност Пена Зашилен Прст Високи Стилето Пумпи

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Фармерки, коктел фустани и мини здолништа, овие потпетици со зашилени прсти одат со речиси се. Хадли потпетици Со Патување колекција функција нашиот потпис вегетаријанска кожа горните обложени со 4 mm tru удобност пена quomfort. Задебелена потпетица од стилето го издигнува овој дизајн на лизгање за изглед за издолжување на нозете. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Карактеристики на предлогот