.

Багажник за Складирање есенцијални Масла, Нивоа Дрвен Држач За Прикажување на лак За Мл Шишиња, Комплет од 2

Багажник за Складирање есенцијални Масла, Нивоа Дрвен Држач За Прикажување на лак За Мл Шишиња, Комплет од 2

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте ги маслата точно на дофат на раката со брз, лесен пристап. Ова е совршена решетка за чување од вашиот дифузер, или каде и да ги користите вашите масла најмногу. Без напор заштитете ја и организирајте ја вашата колекција есенцијално масло додека ги одржувате вашите масла безбедни во цврста, исправена положба. Решетката содржи до 22 шишиња од по 5/10/15/20мл. Може да се користи и за држење лак или мали тегли за зачини. Спецификација : Материјал : Боја На Борово Дрво : Димензија На Кафеав Производ : 8,7 х 1,6 х 3,3 инчи Содржина На Пакетот : 2 решетка За Складирање х * [Природно Дрво] организаторот за складирање на лиантрални есенцијални масла е завршен со квалитетен дрвен материјал, со прекрасно задржано зрно од природно дрво, карактеристики со лесна функција и уреден изглед! • [Сет Од 2 Решетки За Масла] Со Димензии од 8,7 x 1,6 x 3,3 инчи, нашиот штанд за есенцијално масло содржи есенцијални масла до 11 парчиња, тркалезните дупки се околу 1,2", совршено се вклопуваат во 5 ml, 10 ml, 15 ml, 20ml вијали. Пакетот вклучува 2 лавици. • [Разноврсна Решетка За Складирање] овој држач не е само за складирање на етерични масла, туку е совршен и за прикажување на вашиот лак! Може да се користи во спална соба, дневна соба и канцеларија, за да ја организирате работната површина, работната површина, да ве држи подалеку од неред! * [Бидете Организирани] овој држач за етерични масла може да ги складира вашите шишиња со масло без да зазема вреден контра простор, полицата за складирање со мали дупки за да не паднат шишињата. Направете вашата работна површина да биде повеќе чиста и организирана.

Карактеристики на предлогот