.

Без граници на корсети шорсет на јуниори

Без граници на корсети шорсет на јуниори

DEN 392.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ајде да добиеме трендовски! Инспирирани од карсетските фармерки без граници, овие корсет-шорцеви се дизајнирани да ја ласкаат вашата форма со вклопување на кривата и високиот, без јаз на половината. Тие, исто така, имаат стилски предниот дел од двојно копче и валани манжетни за да додадат малку повеќе леле во вашата гардероба додека ги спарувате со резервоар или мета. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/27% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : тенок. Подигање : високи. Затворање : Затворање на копчето со копче со ZIP. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Нема лента за половината; валани манжетни. Корсет шорцеви за јуниори од без граници.

Карактеристики на предлогот