.

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Панталони Клиренс Женски Преголем Секси Темперамент Печатени Спортски Хеланки Во Комбинација Со Јога За Кревање Колкови Каприс Бл

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Панталони Клиренс Женски Преголем Секси Темперамент Печатени Спортски Хеланки Во Комбинација

DEN 215.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Преголеми Секси Темперамент Печатени Спортски Хеланки Во Комбинација Со Јога За Кревање Колкови Каприс карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за секојдневно носење 2.It е многу уникатен и дише 3. Панталоните имаат убава пропустливост, што е удобно за носење. 4.Неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате уникатно 5.Одлично за секојдневно и забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : стил на печатење На Пеперутка : Лежерна Должина : Кратка Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 € Женски Панталони Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 62-82cm/24.41-32.28 "Колк : 98cm/38.58" Должина : 74cm/29.13 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Џеб, висок струк,секојдневен,тренд и моден дизајн, костум за сите сезонски панталони. Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни убави. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Одлично за секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Многу кул за носење многу ново за изгледот.

Карактеристики на предлогот