.

Дизни-Американа-Црвена Бела И Мики-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

Дизни-Американа-Црвена Бела И Мики-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Дизни-Американа-Црвена Бела И Мики-Дете И Млади Краток Ракав Графички Маица - Авторски Права Дизни Цврсти Бои-100% Памук. Атлетик Хедер-90% Памук 10% Полиестер. Загреани Бои-60% Памук 40% Полиестер. Мек памук со прстен. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран Од Дизни.

Карактеристики на предлогот