.

Maxxis mu Zilla, фронт 27 9.00-12

Maxxis mu Zilla, фронт 27 9.00-12

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

MU01 Zilla, предната гума од Maxxis е дизајнирана за употреба на предниот дел на UTV и возилата од рамо до рамо (SXS). Одликувајќи се со лесна конструкција за брзо забрзување и подобри перформанси на сопирањето, MU01 Zilla, рејтингот од 6-предниот дел на Фронт ја зголемуваат силата и издржливоста за подолг животен век. Стока.

Карактеристики на предлогот