.

Мајмун Д Луфи Менс Затнување Крзнени Влечки Внатрешни Чевли За Куќа

Мајмун Д Луфи Менс Затнување Крзнени Влечки Внатрешни Чевли За Куќа

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Аниме Менс Ги Заглавува Крзнените Влечки Внатрешни Куќни Чевли. [Перформанси на производот] горниот дел од оваа влечка е изработен од висококвалитетна мека кадифена ткаенина, а ѓонот е изработен од материјал ЕВА, кој е лесен, отпорен на абење и мек. Тоа не е само топло, туку и многу удобно за носење. Лесно за чистење и носење, тоа е задолжително за службено патување, патување и излегување. [Соодветна Пригода] Оваа влечка е погодна за внатрешно носење, како што се дневен дом, хотел, канцеларија итн. [Инструкции За перење] се препорачува рачно миење и сушење во воздух без белење. Менс Ги Заглавува Крзнените Влечки Внатрешни Куќни Чевли. Топло и Пријатно Носење : Ултра удобна и дише памучна ткаенина ви нуди чувство на мек допир, тоа ги прави вашите стапала суви цел ден. Мемори пена жените папучи се погодни за пролет ,umn и зимски сезони. Одличен подарок за разгалување на уморните стапала со заслужен одмор. Издржливо Дно Што Не Се Лизга : високиот еластичен нелеплив тпр ѓон го намалува ризикот од лизгање и паѓање со тоа што ви обезбедува влечење на различни површини како што се подови од дрво или плочки и одржува бесшумно и необележување на вашиот дрвен и под од плочки со овие топли влечки од мемориска пена. Етикета за нега : предлог За Миење Раце. Исушете, не избелувајте.

Карактеристики на предлогот